AKROBATYKA

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak bardzo ważny jest dla dzieci ruch i regularny wysiłek fizyczny, akceptujemy hasła o tematyce zdrowej żywności i konieczności dbania o formę i rozwój swoich pociech od najmłodszych lat. Natomiast zazwyczaj w praktyce myślimy o dodatkowych zajęciach z języka obcego itp. niż o tym, aby zapewnić dziecku odpowiednią ilość ruchu. W czasach, gdzie najmłodsi spędzają najwięcej czasu  przed komputerem - przypłacając skrzywieniem kręgosłupa, wadami postawy... w czasach tych - powinniśmy zadbać o to, aby odkryć w dziecku pasję. Dlatego polecamy odkryć ją już od najmłodszych lat...

Prowadzone zajęcia z gimnastyki dla dzieci mają na celu wszechstronny, równomierny i symetryczny rozwój ciała, wzmocnienie mięśni, wyrobienie szybkości, zwinności i koordynacji ruchowej oraz kształtowanie prawidłowej, zgrabnej sylwetki. Zajęcia będą doskonałym przygotowaniem do praktycznie każdej innej dyscypliny sportowej. Zajęcia odbywają się na matach sportowych oraz materacach. Na etapie początkującym dzieci uczą się prawidłowo wykonywać przewroty w przód, w tył oraz inne podstawowe elementy Gimnastyki Akrobatycznej. Na początku treningu zawsze odbywa się rozgrzewka, rozciąganie, wzmacnianie mięśni za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń. Rozgrzewka odbywa się do muzyki.

Na ten styl przyjmujemy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Zajęcia prowadzi Yanelys Maria Pala i Arkadiusz Skuza.

JAKI STRÓJ ?

Legginsy, koszulka, najlepiej body, na boso.

Zapisy i więcej informacji:

* 792-001-003 (czynne pn. - pt. 15.00 - 20.00, sb. 9.00 - 13.00)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* biuro SNAKE DANCE, Al.NMP 21, w podwórku, 2 piętro, wejście obok kawiarenki DANCE COFFEE.