O mnie

[...] Zanim zacząłem interesować się breaking'iem, próbowałem innych styli tanecznych oraz form ruchu tj. taniec towarzyski, na który uczęszczałem ok. 2 lat (było to w 1989 r.). Stwierdzając, że raczej nie czuje tego tańca, przestałem uczestniczyć w zajęciach i jako 10 letni chłopak wróciłem do kolegów na podwórko. Kolejnym zetknięciem się z tańcem był moment, w którym, zafascynowałem się Michaelem Jacksonem. Oszalałem na jego punkcie do tego stopnia, że gdy pokazywali go w tv - wszyscy uciekali mi z drogi, ponieważ groziło to ostrym zderzeniem się ze mną. Michael jest moją inspiracją do tej pory i zostanie już do końca... Wracając do tamtych czasów zagłębiłem się już totalnie w taniec lecz w większości było to naśladowanie ruchów MJ. Podczas ówczesnych tanecznych poszukiwań natknąłem się na słynny film pt.: "Cool as ICE" ze znanym raperem w roli głównej - Vanilla Ice, po którym zacząłem tańczyć styl hip hop. W tym czułem się znacznie lepiej ze względu na dynamiczne ruchy oraz elementy akrobacji, które bardzo mnie pociągały lecz wiedziałem, że to jeszcze do końca nie jest to co bym chciał... Między czasie chodziłem również na sekcje karate, następnie dokonałem zmiany na styl Taekwon-do, dzięki którym można powiedzieć przygotowałem się fizycznie do break'a - w sensie wzmocnienia ciała oraz rozciągnięcia itp. Na Taekwon-do uczęszczałem ok 3 lata, gdzie zaliczyłem kilka pokazów oraz zdobyłem żółty pas:) Jednak cały czas były to poszukiwania własnego tańca, stylu oraz siebie samego...

Oficjalnie przygodę z tańcem break dance zacząłem na przełomie 1994/1995 roku, po obejrzeniu filmu Beat Street (Rytm ulicy), który wówczas był wyświetlony w telewizji polskiej. Gdy oglądałem ten film i zobaczyłem co wyprawiają b-boye na parkiecie to uświadomiłem sobie, że to jest właśnie to co chcę robić w życiu.

Jako, że byłem pierwszym chłopakiem, który zaczął tańczyć w Częstochowie - ten film był moim materiałem szkoleniowym i jednocześnie motorem napędowym. Trenowałem u siebie w bloku na klatce lub na ulicy przed blokiem na wykładzinie. W listopadzie 1996 roku zdecydowałem się pojechać na pierwsze zawody do Bydgoszczy, na których zdobyłem 7 miejsce (na ok. 50 zawodników). Na tych zawodach poznałem wielu dobrych tancerzy i pod koniec 1997 roku wraz z nimi założyliśmy grupę Ready to Battle i już w tym roku wygraliśmy zawody Breakowisko ’97 w Bydgoszczy.

Rozwijałem swoje umiejętności zazwyczaj sam, ucząc się coraz to nowszych kroków i ruchów tanecznych. Jednak nie poprzestałem na tym, postanowiłem uczyć się od najlepszych i jeździłem na treningi po różnych miastach w Polsce. Jednym z nich był Włocławek, gdzie trenowałem wraz z bboyami z grupy Scrap Beat, od których bardzo wiele się nauczyłem. W tamtych czasach była to najlepsza ekipa w Polsce. Odwiedzałem również często Trójmiasto, Żory, Bydgoszcz.

Przez kolejne lata zajmowaliśmy czołowe miejsca na turniejach (część wymieniona obok w osiągnięciach) oraz robiliśmy pokazy w teatrach oraz na różnych imprezach tanecznych oraz promocyjno - komercyjnych w Polsce jak i za granicą (Niemcy, Litwa).

W 2003 roku wygrałem casting do reklamy komercyjnej pt. "Breakdance Sprite", co było wielkim osiągnięciem i wówczas pierwszym poważniejszym zetknięciem się z telewizją. Spot kręciliśmy w Warszawie w starej opuszczonej hali. Reklama ta przez rok czasu była wyświetlana w wielu kanałach telewizji polskiej, a przez następny rok w telewizji muzycznej w Meksyku.

Również w 2003 roku została utworzona grupa Camey Squad, do której należało paru członków z RTB, natomiast założył ją Camey - obecnie producent muzyczny - CAMEY RECORDS. Miała ona raczej charakter pokazowy na imprezach tanecznych oraz komercyjnych. Największy jej sukces to występ taneczny na hip-hopowym festiwalu w Opolu wraz z singlem, który wykonywał znany raper TEDE - "Król Parkietu". Wspólnie z Camey Squad nagraliśmy 3 teledyski, w których występuje. "Król parkietu" to mój debiut jeśli chodzi o występy w teledyskach :

 • *CS feat. Tede - "Król Parkietu" -
 • *CS feat. Borixon - "Trwam w tym"
 • *oraz z Trzecim Wymiarem - "15-stu Mc", w którym tańczę solo.

Latem 2004 roku zostałem zaproszony jako tancerz do kolejnego klipu, do którego teksty ułożyli m.in. OSTR & FU. Teledysk został kręcony we Wrocławiu w jednym z klubów, natomiast tytuł utworu to "Raptowne realia".

Pod koniec 2004 roku zostałem zaproszony na casting do spektaklu hip-hopowego pt. „12 ławek”, którego premiera odbyła się 5 lutego 2005 roku na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Gdy udało mi się przejść wszystkie castingi, przez 3 miesiące mieszkałem w Gdyni, gdzie trwały przygotowania do tego spektaklu. Na "12 ławkach" został nakręcony promocyjny teledysk, w którym wystąpiłem wraz z tancerzami ze spektaklu. Śpiewają w nim: Marika, Numer RAZ oraz Analogia. Można go obejrzeć w dziale "GALERIA".

W Szczecinie 25 czerwca 2005 roku na eliminacjach do Battle of the Year grupa RTB zdobyła v-ce mistrzostwo Europy Wschodniej. Grupa pokazała się jako najlepsza Polska ekipa spośród występujących.

Wraz z dobrymi znajomościami i układami z raperami częstochowskimi tj. Godziny Szczytu, doszło do nagrania teledysku, w którym wystąpiłem solo. Klip nagrany został w częstochowskich sceneriach, natomiast sceny taneczne w jednym z klubów. Utwór nosi tytuł: "Silniejszy niż".

Moim specjałem w tańcu są elementy, które w break'u nazywamy - power move's, jednak dla siebie bardzo lubię tańczyć również popping i locking. Podczas przedstawień "12 ławek" w Gdyni, uczestniczyłem w warsztatach poppingu, które prowadziła legenda światowego formatu - Niels "Storm" Robitzky.

Jednym z najbardziej cenionych (osobistych) osiągnięć jest mój występ na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na koncercie poświęconym twórczości Marka Grechuty 4 czerwca 2006 roku, na którym występowałem wraz Maćkiem Florkiem, a tańczyliśmy formę współczesną do utworu "Motorek" w wykonaniu Grzegorza Turnaua.

We wrześniu 2010 roku zostałem zaproszony jako tancerz do teledysku, którego wykonawcą są m.in. W Zmowie czy też ELDO, tytuł utworu to "Nie zabijaj". Klip był kręcony w kilku miejscach w Warszawie, natomiast sceny bboyingu na jednym z boisk szkolnych na Jelonkach. Od tamtej pory rozpoczęła się współpraca z firmą ubraniową OUTSIDEWEAR.

Obecnie jestem w całości poświęcony prowadzeniu własnej Szkoły Tańca SNAKE DANCE w Częstochowie, w której uczymy wraz z profesjonalną kadrą nauczycieli tańca: break dance, hip hop, new style, popping, locking, fitness, joga, jazz, latino, house, pole dance, zumba i inne...

 

MOJE WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA:

 • II miejsce w kategorii Break Dance formacje powyżej 14 lat w Międzynarodowym Konkursie Współczesnych Form Tańca, Białystok, 10 listopada 1996 r.
 • II miejsce w kategorii Break Dance formacje na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Młodzieżowego, Wasilków, 11 listopada 1997 r
 • I miejsce w kategorii Break Dance Solo - OFTM, Wasilków, 11 listopada 1997 r.,
 • I mijsce w kategorii Break Dance Formacje, oraz wyróżnienie za zwycięską walkę - Breakowisko '97, Bydgoszcz,
 • Mikołaj z Bankiem Śląskim - musical Gang Rolkowców, pokaz tańca z takimi osobami jak: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Kukiz, Varius Manx, Jacek Kawalec i inni, Katowice "Spodek", 06.12.1997 r.
 • wyróżnienie dla grupy Ready To Battle jako najlepszej formacji w kategorii Break Dance, Gniezno,1998 r.
 • organizacja ogólnopolskiego turnieju tańca FREESTYLE '98, Skępe k. Włocławka, 6 luty 1998 r.
 • współorganizacja oraz pokaz z grupą Ready to Battle I Otwarte Mistrzostwa Polski break dance rap i electric boogie - BREAKOWISKO 98, Inowrocław - Teatr Miejski, 13.12.1998 r.,
 • pokaz na koncercie, który odbył się na Zamku w Lublinie wraz z Danielem Olbrychskim z najlepszymi wówczas bboyami z całej Polski z ekip tj. Broken Steps, Nontoper Mielonka, Lublin, kwiecień, 2000 r.,
 • I miejsce w kategorii Break Dance Formacje, oraz Break Dance Solo, Turniej Tańca, Chodzież, 2000 r.,
 • współpraca sponsoringowo-partnerska z firmą ubraniową "LURYS", Łódź 2001 r.,
 • II miejsce w kategorii Break Dance Formacje w turnieju "The Battle Day", Łódź, 6 kwiecień 2001 r.,
 • zajęcie II miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Chodzieży w kategorii Break Dance Solo, 2001 r.
 • pokaz i sędziowanie z Ready to Battle na litewskich zawodach "TOP FINT" w Wilnie/Litwa 2001 r.
 • 7 czerwiec 2002 r. - Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata - Taneczne Dni Łodzi - III miejsce w kategorii Break Dance Mini Formacje, Łódź,
 • promocja ubrań NIKE PREMIER CUP 2002 r. -. EASTERN EUROPEAN AND MIDDLE EAST FINALS - Arkadiusz "Snake" Skuza wraz z Marcinem "Kaski" Zielińskim,
 • uczestnik solo oraz z grupą RTB na VII Bałtyckim Uniwersytecie Tańca, prowadzenie warsztatów tanecznych oraz pierwsze "show" w Teatrze Muzycznym w Gdańsku, współpraca wraz z grupą WANTED z Francji, 26 wrzesień - 1 sierpień, 2002 r.
 • udział jako tancerz w programie rozrywkowym pt.: "Ferie Gwiazd" Ośrodek TVP Kraków - 2003 styczeń,
 • Promocja Simplus Team - Warszawa, Łódź, Kraków, Częstochowa w Centrach Handlowych M1, 2003 r.,
 • rozpoczęta współpraca z firmą odzieżową PROSTO., Warszawa, 2003 r.,
 • III miejsce grupy RTB na zawodach Battle Of THE Year , Konin, 2003 r.,
 • pokaz z grupą RTB na imprezie klubowej, Stary Browar, Poznań, 2003,
 • IV miejsce grupy RTB na "Pokaż Swój Styl 2", Gdańsk, 2003 r.,
 • wygrany casting spośród tancerzy z całej Polski i występ w reklamie "Sprite-Break Dance" - marzec 2003, Warszawa,
 • Pokazy taneczne w Niemczech - Frankfurt nad Menem, Dortmund, Kolonia, Dusseldorf, Wiesbaden, Marburg, Kassel - trasa taneczna pt. "Tour Siecherheit", lipiec 2003,
 • tancerz na Festiwalu HIP HOP w Opolu 2003 r., pokaz tańca z CAMEY SQUAD do utworu "Król parkietu" w wykonaniu TEDE,
 • pokaz z Ready to Battle na turnieju Break Jam, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, 15.11.2003 r., Kraków,
 • Udział w wielu teledyskach największych wykonawców polskiego hip-hopu m.in. Tede, Trzeci Wymiar, OSTR&FU, ELDO, GODZINY SZCZYTU , a także w spotach reklamowych, w programach rozrywkowo - komerycjnych wraz z polskimi aktorami tj. Andrzej Grabowski, Katarzyna Skrzynecka tj. Gwiazdy Kontra Gwiazdy itp.,
 • prowadzenie cyklicznych lekcji tańca break dance w jednym z najpopularniejszych magazynów hip hopowych - KLAN, 2004 r.
 • prowadzenie lekcji tańca brek dance w magazynie BRAVO - HIP HOP - wydanie specjalne, październik 2004 r.,
 • wywiad w programie w tvp 1 "Kawa czy herbata" podczas promocji spektaklu "12 ławek", styczeń 2005 r.,
 • Udział w pierwszym hip-hopowym projekcie teatralnym w Polsce w reżyserii Jarosława Stańka „12 ławek”, premiera odbyła się 5 lutego 2005 roku,
 • V-ce mistrzostwo Europy Wschodniej na turnieju europejskim Battle of the Year East Europe w Szczecinie, 25 czerwiec 2005r.,
 • I miejsce Ready To Battle - Monument Session 3, Lublin, 2005,
 • Udział jako tancerz na Festiwalu Top Trendy Eska Hit Squad w Sopocie, lipiec 2005,
 • tancerz na wydarzeniu zwanym "OTWARTE REWIRY", oprócz solowych pokazów, na scenie pokazana została sztuka "12 ławek". Na tej samej scenie po spektaklu wystąpili Wu Tang Clan, wrzesień 2005 r.,
 • sędzia na zawodach Break Battle 2 vs 2, 14.10.2005, Częstochowa,
 • I miejsce na ogólnopolskim turnieju breakdance „Wypas posampas” Radomsko, luty 2006,
 • Udział jako tancerz na 27 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 10-19 marca 2006,
 • Udział jako tancerz na 43 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu na koncercie poświęconym twórczości Marka Grechuty, 4 czerwca 2006r.,
 • pokaz tańca oraz instruktor na imprezie "Wiosenne warszawskie spotkanie rodzinne", Pola Mokotowskie, Warszawa, 10 czerwca 2006 r.,
 • III miejsce na Battle of the Year Eastern Europe, 1 lipiec 2006r.,
 • pokaz Ready to Battle na turnieju Battle Jam - Bitwa o Stargard 2, Stargardzkie Centrum Kultury, Stargard Szczeciński, 17.02.2007 r.,
 • sędzia na wydarzeniu - HIP HOP JAM - Zawadzkie, 2007 r.
 • pokaz na imprezie "15 min of HIP HOP", Klub NISZA, Chełmek, 2007 r.
 • udział jako tancerz w spektaklu muzycznym pt.: "Gadu Gadu", w wykonaniu grupy tanecznej "Kontra", Częstochowa, Klub Politechnik, 07.06.2008 r.,
 • prowadzenie miesięcznych warsztatów hh/bboying, Bułgaria, Złote Piaski, lipiec 2008 r.,
 • pokaz taneczny break dance dla firmy RED BULL - HOTEL MAGELLAN - Wolbórz , 2008 r.
 • występ w formie tańca współczesnego z Maćkiem Florkiem „Glebą” na Rozdaniu Nagród podczas Koncertu Muzyki Poważnej „OPUS 2008”, występ był pokazany na żywo w TVP 2,
 • pokaz na imprezie "Fighting on the street", klub Genesis, 26.09.2008 r., Częstochowa,
 • pokaz bboyingu na imprezie "15 minutes of undergruond hip hop", music club NISZA, 03.10.2008 r.
 • założenie Szkoły Tańca Snake Dance, 26 listopada 2008 r.,
 • sędzia na turnieju tanecznym - BUTTERFLY JAM - 24 styczeń 2009 r., Krynica Zdrój,
 • prowadzenie warsztatów tanecznych break dance, 14-15 luty 2009 r., Ostrowiec Świętokrzyski,
 • organizator turnieju break dance dla Szkół Tańca na region Śląski - MASTER OF CLASS, 28 marzec 2009, Częstochowa, Klub Politechnik,
 • pokaz reklamowy dla salonu OPEL w Częstochowie, podczas prezentacji nowego modelu OPEL INSIGNIA 2009 r.,
 • pokaz break dance na wydarzeniu "Żyjmy Zdrowo", Jagiellończycy, Częstochowa, 07.06.2009 r.,
 • pokaz oraz warsztaty taneczne z Maćkiem "Glebą" Florkiem na Festiwalu z okazji Dni Czchowa, 25 lipiec 2009 r., Czchów,
 • rola jako aktor w spektaklu muzycznym inspirowanym przez "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" według Mirona Białoszewskiego w 65 rocznicę Powstania... 31 lipiec 2009 r. Warszawa - Plac Krasińskich. Muzyka: Mateusz Pospieszalski, Scenariusz i reżyseria: Jerzy Bielunas, udział w spektaklu wzięli również Stanisława Celińska, Maciej Maleńczuk.
 • pokaz bboyingu na imprezie "Michael Jackson Night", klub DEPO, 11.02.2011 r., Częstochowa,
 • organizator warsztatów tanecznych z Maćkiem "Glebą" Florkiem - zwycięzcom I edycji programu YCD, 13, 14 marca 2010 r. , Częstochowa,
 • udział jako tancerz w spektaklu teatralnym pt. "Złota Różdżka" podczas Koncertu Finałowego 31-szego Przeglądu Piosenki Aktorskiej w Teatrze Muzycznym "Capitol" we Wrocławiu, 20-28.03.2010 r. Choreografia: Maciek Florek. Reżyseria: Jerzy Bielunas.
 • udział w FESTIWALU MUZYKI SAKRALNEJ "GAUDE MATER" w Częstochowie w przedstawieniu pt. "LOGOS" w reżyserii Jerzego Bielunasa, muzykę skomponował Mateusz Pospieszalski, 03.V.2010 r.
 • sędzia na turnieju tanecznym WYPAS POSAMPAS, 29.V.2010 r., Radomsko,
 • prowadzenie warsztatów tanecznych break dance, CHORZÓW, 16.VI.2010 r.,
 • organizator turnieju break dance, hip hop EXTREME DANCERS, 12 czerwca 2010 r. Częstochowa,
 • udział jako tancerz w reklamie nowego napoju ADRENALINE MOUNTAIN DEW w firmie PEPSI, Warszawa, 04.08.2010 r.
 • tancerz wraz z grupą Battle Tribe na FESTIWALU w Jastrzębiu Zdroju, 19.06.2010 r.
 • prowadzenie warsztatów break dance na wydarzeniu "Wakacje z Galerią Jurajską", Częstochowa, 11.07.2010 r.
 • tancerz z Battle Tribe na II CIEPLICKIM FESTIWALU TAŃCA w Jeleniej Górze / Cieplice, Park Norweski, 29.08.2010 r.,
 • udział jako tancerz w klipie W zmowie feat. ELDO pt.: "Nie zabijaj", 03.09.10 r. Warszawa,
 • rozpoczęta współpraca z firmą odzieżową OUTSIDEWEAR, Warszawa 2010 r.
 • pokaz na balu Sylwestrowym w Hotelu Jawor, Bielsko Biała, grudzień 2010/2011,
 • sędzia w ogólnopolskim turnieju tanecznym "Dance Floor", 09.04.2011 r., Tarnowskie Góry,
 • główny organizator eliminacji break dance 3 vs 3 FLOOR WARS POLAND 2011 w Częstochowie/Galeria Jurajska, 5 marzec 2011r,
 • organizator warsztatów bboyingu z LIL CENG'iem z legendarnej niemieckiej grupy FLYING STEPS, 6 marzec 2011 r.,
 • współpraca SNAKE DANCE z międzynarodową firmą THE BBOY SPOT z siedzibą w Słowacji, Banska Bystrica, czerwiec 2011 r.
 • prowadzenie warsztatów tanecznych oraz pokaz bboyingu na Festiwalu Kultury Alternatywnej "FRYTKA OFF", Częstochowa, 6-10 czerwiec 2011 r.
 • organizator wraz z firmą RED BULL warsztatów bboyingu z JUNIOREM z Francji / Wanted, 11 czerwiec 2011 r. Częstochowa,
 • pokaz wraz z grupą Battle Tribe, Starachowice, 12 czerwiec 2011 r.,
 • sędzia na turnieju "Bitwa o Zduńską Wolę", Zduńska Wola, 17 czerwiec 2011 r.,
 • sędzia na turnieju "Street Summer", Czeladź, 25 czerwiec 2011 r.,
 • pokaz z Battle Tribe na koncercie "Dance Estrada on Promenada", Amfiteatr w Częstochowie, 16 lipiec 2011 r.,
 • jeden z członków Stowarzyszenia "Kreatywni w Hip Hopie", założonego w Warszawie, w skład którego wchodzą osoby aktywnie działające w szeroko pojętym temacie kultury hip hop, Warszawa, czerwiec 2011 r.
 • firma OSHEE zostaje oficjalnym partnerem Szkoły Snake Dance oraz grupy Battle Tribe, listopada 2011 r.
 • pokaz z Battle Tribe na III edycji Weekendu Nieruchomości i Finansów w Galerii Jurajskiej, 5,6 listopad 2011 r.,
 • pokaz z Battle Tribe na imprezie klubowej, Rudniki k. Częstochowy, 12 listopada 2011 r.,
 • pokaz z Battle Tribe na balu charytatywnym, Zawady k. Częstochowy, 11 luty 2012 r,
 • główny organizator tournee "Workshop with bboy Venum / Skill Methods / USA", 15-20 kwiecień 2012 r.,
 • pokaz i warsztaty bboyingu z Battle Tribe, Ruda Śląska, 20 kwiecień 2012 r.,
 • pokaz bboyingu z Ready to Battle Prosto Crew podczas imprezy bankietowej, klub Koncept, Warszawa, 25 maj 2012 r.,
 • organizator turnieju "Bitwa w świętym mieście", Częstochowa, 23 czerwiec 2012 r.,
 • pokaz i warsztaty bboyingu z Battle Tribe, Wiewiec, 25 czerwiec 2012 r.,
 • pokaz bboyingu RTB podczas koncertu SOKÓŁ i MARYSIA, klub RURA, Częstochowa, 06.06.2012 r.
 • pokaz bboying'u na imprezie "Letnie Granie na Bieganie", Plac Biegańskiego, Częstochowa, 14 lipiec 2012 r.,
 • organizator obozu tanecznego wraz ze Szkołami Tańca Ready to Battle & Respect, Łeba, 16-23 lipiec 2012 r.,
 • organizacja ogólnopolskich zawodów "Bitwa w Świętym Mieście III", 24 listopada, 2012 r. , Częstochowa,
 • organizacja warsztatów tanecznych z legendą światowego bboyingu - Ronnie Ruen Navarro / Killafornia / USA, Warszawa, Częstochowa, 25 listopada 2012 r.,
 • pokaz bboyingu Snake & Rafson podczas wręczenia nagród dla utalentowanych uczniów szkół częstochowskich, Ratusz, Plac Biegańskiego, Częstochowa, 06 grudnia 2012 r.,
 • współpraca z międzynarodowym sklepem "Beat Street Shop", 29 styczeń 2013 r., Moskwa, Rosja,
 • pokaz bboyingu Ready to Battle - Snake & Rafson & Stanley, Walichnowy, 09.02.2013 r.
 • pokazy Snake Dance, Targi Ślubne, Auchan , Poczesna k. Częstochowy, 17.02.2013 r.,
 • pokazy Snake Dance, Targi Edukacyjne, Galeria Jurajska, Częstochowa, 02.03.2013 r.,
 • pokazy Snake Dance, "Maraton Fitnessu", Hala Polonia, Częstochowa, 03.03.2013 r.,
 • pokazy Snake Dance, "Targi Budowlane", Galeria Jurajska, Częstochowa, 17.03.2013 r.,
 • sędziowanie turnieju "Dance Performance 2", Częstochowa, 21.03.2013 r.,
 • pokaz Ready to Battle, klub & kręgielnia & hotel - Stara Szwalnia, Dobrzeń Wielki k. Opola, 27.04.2013 r.,
 • pokaz Snake Dance, "Maraton Zumby", Hala Sportowa, Liceum im. M. Kopernika, Częstochowa, 28.04.2013 r.,
 • pokazy Snake Dance, "Street Ball", boisko Lodowiska, Częstochowa, 4-5.05.2013 r.,
 • pokazy Snake Dance, turniej koszykówki "Street Ball", plac Biegańskiego, Częstochowa, 19.05.2013 r.,
 • sędzia na zawodach break dance - NO LIMITS DAY, MDK, Przystajń, 25.05.2013 r.,
 • organizator oraz wykonawca Gali Zakończenia Roku Tanecznego "CNT Snake Dance", 1 lipca, 2013 r. , MDK ul. Łukasińskiego 50/68, Częstochowa,
 • organizator wraz z Urzędem Miasta Częstochowy międzynarodowego turnieju break dance Clash of the Titans 3 vs 3 vol. 1 , 6 lipca 2013 r, Plac Biegańskiego, Częstochowa,
 • pokaz bboyingu na imprezie "Spotkanie po latach", 11 sierpnia 2013 r. Ostrowy nad Okszą,
 • pokaz bboyingu grupy Battle Tribe na event'cie, 8 września 2013 r., Przystajń k. Częstochowy,
 • współwykonawca wydarzenia tanecznego Flash Mob pt. Michael Jackson - Beat IT , 18 września 2013, Plac Biegańskiego, Częstochowa
 • organizator ogólnopolskiego turnieju break dance "Bitwa w Świętym Mieście 4", 30 listopada 2013 r. , Częstochowa,
 • pokaz break dance z grupą Battle Tribe, SOLPARK, Kleszczów, 08 grudnia 2013 r.,
 • organizator I częstochowskiego turnieju Pole Dance pt.: "Pole Dance Show Session vol.1" , 08 luty 2014, Częstochowa,
 • organizator turnieju SOLO BBOY SHOWCASE, 29.03.2014 r. , Częstochowa,
 • sędziowanie turnieju break dance 2 vs 2 "Battle Lords", 06.04.2014 r. Pajęczno,
 • organizator warsztatów tanecznych Pole Dance z I mistrzynią Polski Joanną Derybowską, 26 kwietnia 2014, Częstochowa,
 • rozpoczęcie współpracy sponsoringowej oraz partnerskiej z francuską firmą odzieżową - RUMBLE, kwiecień 2014,
 • pokaz bboyingu na koncercie Sokół i Marysia Starosta - "Czarna Biała Magia", Częstochowa, 30 kwietnia 2014,
 • rozpoczęcie współpracy partnerskiej z firmą Freestyle Session / Stany Zjednoczone, maj 2014 r.,
 • prowadzenie warsztatów bboyingu podczas międzynarodowego festiwalu "WARSAW CHALLENGE" wraz ze Stowarzyszeniem "Kreatywni w Hip Hopie", 11 maja 2014 r.,
 • sędziowanie turnieju break dance "No Limits Day II" , 17.05.2014 r. Pajęczno,
 • występ w klipie promującym festiwal hip hopowy - HIP HOP ELEMENTS, który odbędzie się 25-27 lipca 2014 roku w Częstochowie,
 • pokaz bboyingu na zamkniętej imprezie urodzinowej, 31 maja 2014, Rudniki Wieluńskie,
 • organizator drugiej części warsztatów z legendą bboyingu Ronnie Ruen/Killafornia/USA, CNT Snake Dance, 21 czerwca 2014 r.,
 • organizator Gali Zakończenia Roku Tanecznego Snake Dance, która odbyła się w Hali Sportowej Częstochowa, ul. Żużlowa 4 w Częstochowie, 27 czerwiec 2014 r. ,
 • organizator warsztatów tanecznych podczas wydarzenia "Noc Kulturalna", Częstochowa, 28 czerwiec 2014 r.,
 • pokaz tańca break dance - Battle Tribe - na wydarzeniu "Dni Mławy", 12 lipca 2014 r., Mława,
 • prowadzenie warsztatów break dance z okazji wydarzenia "Lato w Mieście", 17 lipca 2014 r., Piastów.,
 • sędzia na turnieju break dance "ERSKO bboy JAM", Radomsko, 02.08.2014 r.,
 • pokaz bboyingu z grupą Battle Tribe na zamkniętej imprezie, "Pod Grzybkiem", Zawady k. Częstochowy, 4 października 2014 r.,
 • pokaz bboyingu z grupą Battle Tribe na zamknietym wydarzeniu bankietowym w hotelu Magellan, Bronisławów k. Piotrkowa Trybunalskiego, 6 października 2014 r.
 • pokaz break dance z Battle Tribe na bankiecie firmowym w Hotelu Magellan, Bronisławów k. Piotrkowa Trybunalskiego, 13 października 2014 r.
 • pokaz break dance grupy Battle Tribe na zamkniętym wydarzeniu urodzinowym w Restauracji Juan, Częstochowa, 25 października 2014 r.
 • pokaz break dance na koncercie hip hopowym "KU PAMIĘCI IWANA NML", Teatr from Poland, Częstochowa, 31 października 2014 r.,
 • pokaz breakingu na wydarzeniu "Dzień Sportu 2", który odbył się w Hali Sportowej Częstochowa, 09 listopada 2014 r.,
 • pokaz break dance z grupą Battle Tribe na wydarzeniu Mikołajkowym w Hali Sportowej, Przystajń, 7 grudnia 2014 r.,
 • sędzia na zawodach break dance "Król Parkietu", Gostynin, 01 marzec 2015 r.,
 • organizator eventu "Bitwa w Świętym Mieście 5", Częstochowa, 21 marzec 2015 r.,
 • pokaz break dance z grupą Battle Tribe, Restauracja Chata Walichnowska, 28 marca 2015, Walichnowy,
 • pokaz bboyingu z grupą Ready to Battle na FESTXVALU PROSTO., Hala Torwar, 11 kwietnia 2015 r., Warszawa,
 • sędzia na turnieju break dance "NO LIMITS DAY 3", 25.04.2015 r. Przystajń,
 • sędzia na turnieju break dance & hip hop, Jam nad Jeziorem vol.1, 16.05.2015 r., Ełk,
 • pokaz break dance na evencie motoryzacyjnym "AkkuRace", który odbył się w Linz/ Austria, Tips Arena, 26.06.2015 r.
 • pokaz break dance w siedzibie firmy Swarovski, który odbył się w Tyrolu, w miejscowości Wattens / Austria, 03.07.2015 r., 
 • pokaz break dance na zamkniętym evencie w Pałacu Cieleśnica / Rokitno, 11.07.2015 r.,
 • pokaz i warszataty break dance na wydarzeniu "Otwarta Ząbkowska", Warszawa, 12.07.2015 r.,
 • organizacja oraz sędziowanie turnieju "Clash of the Titans vol.2", Plac Biegańskiego, Częstochowa, 24.07.2015 r., 
 • występ w klipie reklamowym oraz współpraca z firmą odzieżową Fontolook, Częstochowa, 20.08.2015 r.,
 • pokaz break dance na 23 Dniach Częstochowy, Plac Biegańskiego, Częstochowa, 29.08.2015 r., 
 • pokaz break dance na zamkniętym evencie w Austrii, Fusch, 11.09.2015 r.,
 • sędzia na turnieju break dance "Battle Lords 2015", Pajęczno, 12.09.2015 r.,
 • organizator turnieju Nocny BBOY Jam, podczas 12 Nocy Kulturalnej, Częstochowa, 10.11.2015 r.,
 • juror podczas Castingu do grupy Cheerleader's częstochowskiego AZS'u, w składzie jury również były takie osoby jak Yanelis Salazar, Agata Dziarmagowska, Maciek "Gleba" Florek, 11.11.2015 r.,
 • pokaz na zamkniętym evencie dla firmy Philip Morris, który odbył się w Klubie Wytwórnia w Łodzi, 23.11.2015 r.,
 • pokaz na zamkniętym evencie dla firmy Post Austria, który odbył się we Wiedniu, Hala Neu Marx, Wiedeń/Austria, 17.12.2015 r.,
 • występ podczas spektaklu pt. "Śródziemnomorski koncert Sylwestrowy i Noworoczny" w reżyserii Henryka Konwińskiego, Opera Śląska, Bytom, 31.12.2015 r., 01.01.2016 r., 02.01.2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym wydarzeniu dla firmy CANON, miejsce: Nordlicht Event Location, Wiedeń, Austria, 20.01.2016 r., 
 • występ na zamkniętym evencie dla firmy CANON, miejsce: EMS Lounge, Wiedeń, Austria, 22.01.2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym evencie dla Terezjańskiej Akademii Wojskowej (THERESIANISCHE MILITÄRAKADEMIE), miejsce: Wiener Neustadt, 22.01.2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym evencie "SABAT CZAROWNIC", Zabrze, 05.02.2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym bankiecie dla firmy produkującej płytki ceramiczne "OPOCZNO", Hotel Binkowski, Kielce, 06.04.2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym bankiecie dla firmy "SIEMENS", Hala Expo, Warszawa, 07.04.2016 r.,
 • występ na evencie dla firmy HUAWEI w Zamku na Hradczanach, Praga, Czechy, 27,28 kwietnia 2016 r.,
 • występ z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca podczas koncertu "IX Gala Baletowa", Opera Śląska, Bytom, 29 kwietnia 2016 r.,
 • pokaz na Warsaw Open Jazz Dance Day, Ochota/Warszawa, 14 maja 2016 r.,
 • pokaz na zamkniętym bankiecie dla firmy BALLUFF, Wrocław, 24 maja 2016 r.,
 • sędziowanie turnieju break dance "NO LIMITS DAY 4", Przystajń, 28 maja 2016 r., 
 • sędziowanie bboy jamu "Burza Stylu", Mikołów/k. Katowic, 4 czerwca 2016 r.,
 • organizator turnieju Full Flava Summer Edition 2016 podczas Festiwalu Hip Hop Elements, Częstochowa, 15 lipca 2016 r.,
 • organizator obozu tanecznego BBOY CAMP 2016 wraz z warsztatmi z takimi osobami jak Ania Jujka, bgirl Paulina, bboy Sapa/ Ukraina, bboy Alkolil / Rosja, Nowa Słupia, 18-24 lipiec 2016 r.,
 • pokaz bboyingu Battle Tribe na otwarciu Hali Sportowej, Mroków k. Warszawy, 16.09.2016 r.,
 • pokaz nowego projektu "LED DANCE" na zamkniętym firmowym wydarzeniu, Forteca Kręgliccy, Warszawa, 11.10.2016 r.,
 • organizator eventu "Full Flava" oraz warsztatów z bboyem Alkolil / Rosja, Częstochowa, 15.10.2016 r.,
 • pokaz projektu "LED DANCE" na evencie dla firmy PRESS GLASS z okazji jej 25-lecia, Hotel Hilton/Wytwórnia, Łódź, 17.12.2016 r.,
 • pokaz na XI edycji Piłkarskiej Gwiazdki, Hala Sportowa Częstochowa, 06.01.2017 r.,
 • projekt taneczny wykonany na weselu Pary Młodej podczas Ich pierwszego tańca, Hotel Merkury, Częstochowa, 07.01.2017 r.,
 • organizator turnieju "Bitwa w Świętym Mieście - Edycja Specjalna", Czestochowa, 30.04.2017 r.,
 • organizator warsztatów tanecznych z bboy Kareemem / Stany Zjednoczone, 9-11.05.2017 r.,
 • organizator spektaklu tanecznego pt. "CZAS", który odbył się podczas Gali Zakończenia Roku CNT Snake Dance wraz z takimi gośćmi jak: Basia Kurdej-Szatan, Dharni, K-Leah, Bruce Almighty, Hala Sportowa Częstochowa, 14.06.2017 r.,
 • organizator obozu tanecznego BBOY CAMP, Murzasichle, 11-19 lipiec 2017 r.,
 • pokaz break dance podczas hip hopowego festiwalu EXTREMALIA - Kękę, Paluch, Ślesin k. Konina, 22.07.2017 r.,
 • współorganizator oraz sędzia eventu CLASH OF THE TITANS podczas Festiwalu HIP HOP ELEMENTS, Częstochowa, 28.07.2017 r.,
 • pokaz break dance na zamkniętym bankiecie w Hotelu & Restauracji LA ROCCA, Aleksandrów Łodzki, 04.08.2017 r.,
 • pokaz na Gali Śląskiej PIłki Siatkowej, Restauracja "Dworek pod Lipami", Katowice, 22.09.2017 r.,
 • pokaz na imprezie firmowej dla NOKIA w Hali Flycube Entertainment Venue, Wrocław, 5 i 6 grudnia 2017 r.,
 • pokaz na imprezie firmowej dla TEAM PREVENTS, Hotel AMBASADOR, Łódź, 8.12.2017 r.,
 • pokaz na zamkniętym wydarzeniu dla firmy NOKIA, Hala FlyCube Enteretainment Venue, Wrocław, 18 grudnia 2017 r.,
 • występ na Festiwalu SNOWFEST FESTIWAL podczas promocji Jagermeister wraz z zespołem BRASS BAND, Szczyrk, 9,10 luty 2018 r.,
 • pokaz na konferencji firmy AUCHAN, pokaz LED DANCE, Teatr ROMA, Warszawa, 5 kwietnia 2018 r.,
 • pokaz nowego projektu LED DANCE na evencie plenerowym, Busko - Zdrój, 25 sierpnia 2018 r.,
 • udział w spektaklu zagranicznym pt. "POLARIS" wykonanym w Hali ARENA NOVA, Wiener Neustadt, Austria, 3 listopad 2018 r.,
 • sędziowanie turnieju "Street Dance Competition vol. 1", MDK, Częstochowa, 21 grudnia 2018 r.,
 • pokaz Led Dance na zamkniętym bankiecie dla firmy HEGELMANN, Hotel Arche, Częstochowa, 22 grudnia 2018 r.,
 • występ na zamkniętym firmowym evencie w Hotelu "STOK", Wisła, 13 marca 2019 r.
 • pokaz bboyingu na koncercie SOKOŁA podczas festiwalu HIP HOP ELEMENTS, Częstochowa, 27 lipca, 2019 r.,
 • sędzia na turnieju eliminacji JBL STREET DANCE CHALLENGE, Poznań, 22 sierpnia 2019 r.,
 • pokaz tańca na evencie "Pożegnanie Lata z Lotem", Konopiska, 24 sierpnia 2019 r.,
 • sędzia na eliminacjach JBL STREET DANCE CHALLENGE, Warszawa, 30 sierpnia 2019 r.,
 • pokaz podczas eventu firmowego dla zakadu SILLA, Częstochowa, 14 września 2019 r.,
 • organizator warsztatów z BBOY CRUMBS ze Stanów Zjednoczonych z grupy Style Elements CREW / Killafornia, Częstochowa, 14 października 2019 r.,
 • pokaz dla firmy JEUNESSE Global wraz z grupą Drummatical, Hala Mediolanum Forum, Mediolan / Włochy, 19 października 2019 r.,
 • sędziowanie turnieju Halloween Monster Battle 2 vs 2, Art Space Szkoła Tańca, Zabrze, 3 listopada 2019 r.,
 • tancerz podczas eventu sylwestrowego "Wrocław Respect",  Rynek Główny, Wrocław, 31 grudnia 2019 r.,
 • pokaz break dance z grupą Battle Tribe na zamkniętym evencie, Sokolniki, 7 marca 2020 r.,
 • występ na Festiwalu Gelande, Artists, Drums and Fire, Wiesen / Austria, 16,17 lipca 2021 r.,
 • pokaz na wydarzeniu z okazji święta Chanuka z grupą DRUMATICAL, Wiedeń / Austria, 28 listopada 2021 r.,
 • pokaz na prywatnym evencie w Pałacu IFA HOFBURG, wiedeńskiej rezydencji władców Austrii, Wiedeń / Austria, 30 maja 2022 r.,
 • pokaz na firmowym wydarzeniu międzynarodowej agencji marketingowej LYCONET, TAURON ARENA, Kraków, 9,10 września 2022 r.,
 • pokaz na streetowym evencie Monheim Mitte wraz z grupą Drumatical, Monheim am Rein, 1 października 2022 r.,
 • prowadzenie warsztatów Break Dance oraz pokaz podczas eventu FIND YOUR EUROPATH, Częstochowa, 13 czerwca 2023 r.,
 • pokaz podczas eventu "CHCĘ BYĆ", Aula Akademii Jana Długosza, Częstochowa, 7 lipca 2023 r.,
 • pokaz i warsztaty taneczne podczas wydarzenia DNI OSTROWY NAD OKSZĄ, Ostrowy, 30 lipca 2023 r.,
 • pokaz na konferencji dla firmy SPA wraz z Balleriną, hala Saint Marx, Wiedeń, Austria, 14 września 2023 r., 
 • pokaz na prywatnym firmowym evencie wraz z Balleriną, hala MetaStadt, Wiedeń, Austria, 10 października 2023 r.,
 • sędzia na V Przeglądzie Dzięciecych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych, Klub Politechnik, Częstochowa, 5 grudnia 2023 r.,
 • udział w programie (sobowtór Marzeny Rogalskiej) ROGALSKA SHOW - TVN STYLE, Sękocin Stary / Warszawy, 14 lutego 2024 r.,