PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec to taniec na wyjątkową, niepowtarzalną okazją jaką jest wesele. Wywodzi się najprawdopodniej z z tradycji otwierania bali uroczystym tańcem z II połowy XVI wieku. Pierwszy taniec jest milym akcentem dla gości, których Państwo Młodzi zapraszają w ten sposób do tańca oraz dają zielone światło do rozpoczęcia się zabawy weselnej. Dlatego z odpowiednię choreografią i profesjonalnym przygotowaniem  - pierwszy taniec pozostawi wspaniałe wspomnienia i piękne widowisko.  Korzystając z lekcji indywidualnych - choreografie dopasujemy indywiudalnie dla każdej pary. Najczęstszym wyborem nowożeńców jest 6 lub 10 godzin nauki rozpoczętych miesiąc do dwóch przed weselem. Bardziej efektywna zwykle jest nauka w blokach - tj. 2-3 godziny zajęć pod rząd z instruktorem, pozwalających na późniejsze, samodzielne utrwalenie choreografii.

Pierwszy taniec to nie tylko kroki i figury taneczne - to przede wszystkim wizualizacja uczuć między małżonkami. Dlatego 90% jakości pierwszego tańca to przyjemność, którą czerpiecie ze wspólnego tańca i bycia w tym momencie razem.

Więcej informacji : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 792-001-003