KIZOMBA

 

KIZOMBA to taniec pełen zmysłowych ruchów, uwodzicielski, a zarazem subtelny, podczas którego partnerzy tańczą bardzo blisko, cały czas współpracując ze sobą. Ułatwia im to rytm muzyki, do której tańczy się kizombę – jej tempo przypomina miarowe bicie serca.

Naukę tańca Kizomba może rozpocząć każdy, bez względu na wiek, wagę czy kondycję fizyczną. Mimo powolnego tempa, taniec ten wpływa na sylwetkę i kształtuje mięśnie nóg, brzucha i pośladków.

Ważniejsze jest jednak to, że podczas kizomby panie czują się maksymalnie kobieco, zdobywają pewność siebie, pozbywają się nieśmiałości i pokazują swoją wewnętrzną przebojowość. Partner odgrywa dominującą rolę, to on prowadzi partnerkę, wyznacza kierunek, dyktuje kroki, natomiast ona może swobodnie poddać się rytmowi tańca i muzyki.

Ponadto, regularna aktywność fizyczna do rytmu muzyki tak przyjemnej jak Kizomba poprawia samopoczucie, wprowadza dobry nastrój i ułatwia relaks.

ZAPISY:

- 792-001-003

- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- biuro SNAKE DANCE, AL.NMP 21, w podwórku, 2 piętro, wejście obok kawiarenki DANCE COFFEE.