Balet dla dorosłych

Balet jest stylem tańca nie tylko dla dzieci. Posiada wiele korzyści zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych pod względem fizycznym i psychicznym. Kładzie duży nacisk na utrzymanie prawidłowej postawy ciała, co może pomóc w poprawie postawy oraz ogólnej poprawy kondycji fizycznej.

Balet angażuje różne grupy mięśni. Przyczynia się do zwiększenia ich elastyczności oraz ruchomości stawów. Na pewno jest doskonałym treningiem uzupełnieniającym dla tancerzy ćwiczących juz inne style. Rozwija koordynację ruchową oraz pomaga w utrzymywaniu równowagi.

Każde zajęcia rozpoczynają się od ćwiczeń przy drążku. prowadząca zajęcia - Kamila kładzie duży nacisk na prawidłową pracę stóp i rąk, a posługując się terminologią francuską wyjaśni dokładnie każde ćwiczenie  i zwróci uwagę na każdy detal. Następnie zajęcia "przechodzą" na środek sali. Tańczymy Adagio, Allegro oraz poznajemy elementy tańców ludowych.

Grupowe zajęcia baletowe w naszej Szkole tworzą środowisko idealne dla miłośników tego stylu.

 Zapisy i więcej informacji:

* 792-001-003 (czynne pn. - pt. 15.00 - 20.00, sb. 9.00 - 13.00)

* Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* biuro SNAKE DANCE, Al.NMP 21, w podwórku, 2 piętro, wejście obok kawiarenki DANCE COFFEE.

balet dla dorosłych