Magdalena Cichecka

INSTRUKTORKA KIZOMBY, BACHATY, TAŃCA UŻYTKOWEGO.

Magdalena Cichecka od dziecka kocha tańczyć. Pełna pasji, pozytywnej energii i uśmiechu. Magdalena swoją systematyczną przygodę z tańcem rozpoczęła 15 lat temu od Salsy Solo, Salsy NY, później pojawiła się Salsa Cubana, Izolacje, Bodymovement, Bachata oraz Kizomba, Urban Kizz i Kizomba Fusion.

Magdalena należała do formacji tanecznych, występowała na licznych pokazach tanecznych, uczestniczyła w wyjeździe szkoleniowym z najlepszymi instruktorami i właścicielami szkół z Polski ucząc się od Vice mistrza Świata Przemka Wereszczyńskiego oraz muzyka Josue z Nowego Jorku, reżysera i producenta „La Epoca”. Prywatnie również uczyła się u Przemka Wereszczyńskiego i Ani Chagowskiej.

Szkoliła się również na licznych warsztatach oraz festiwalach w Polsce, m.in. El Sol Festiwal, Warsaw Kizomba Festival, Kizz Me More, Bachaturo.

Od 2018 r. partnerka taneczna Krzysztofa Wali, brali udział w międzynarodowym projekcie Kizomba World Day Flash Mob 2019 oraz prowadzili zajęcia, warsztaty taneczne oraz występowali na różnych pokazach i eventach. Od 2020 r. rozpoczęła przygodę z choreografią tworząc wraz z Krzysztofem Walą w 2021r. choreografię do pokazu na Gali Tanecznej, razem również udzielają lekcji indywidualnych.

Taniec jest jej pasją a wszechstronność pozwala jej łączyć style i to jest to w czym czuje się najlepiej.

Prowadząc zajęcia zaraża innych swoją pasją do tańca jak również pokazuje osobom początkującym, że taniec to wspaniała przygoda, na którą każdy powinien się odważyć oraz dzięki której można poprawić swoją sprawność ruchową, muzykalność oraz przełamać bariery wstydu a także poprawić postawę i fantastycznie przy tym zrelaksować się.