Snake Pole Dance Camp 2020 - zapisy rozpoczęte!

Witamy serdecznie !
Otwieramy zapisy na obóz SNAKE POLE DANCE CAMP, który w tym roku odbędzie się w terminie 26-31 sierpnia w Ośrodku Wypoczynkowym "GOŁOBORZE" w Nowej Słupi (woj. świętokrzyskie).
Tym razem rozszerzamy zakres wiekowy - otóż przyjmujemy zapisy dla osób w grupach:
* 8 - 12 lat
* 13 - 17 lat
* 18 +
Obóz skierowany jest dla osób trenujących styl Pole Dance, Exotic Pole Dance. Mogą brać udział w nim osoby początkujące jak i zaawansowane. Przygotujcie się na niesamowitą dawkę wiedzy, treningów oraz niezapomniane wspomnienia!
SNAKE POLE DANCE CAMP to rozwój umiejętności, szlifowanie zdobytej wiedzy i figur, wzmocnienie ciała za pomocą ćwiczeń siłowych, poprawienie ogólnej kondycji i zdobycie formy!
ROZWÓJ: Zajęcia będą odbywały się 3 razy dziennie po 60 minut i będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów w tej dziedzinie. Taka częstotliwość treningu umożliwi kursantowi szybszy rozwój swoich umiejętności i szybsze postępy. Udział w obozie to szansa na ulepszenie techniki, poprawa kondycji, wzmocnienie układu mięśniowego, dopracowanie figur pod okiem fachowych instruktorów.
POLE DANCE DLA KAŻDEGO: Na obóz może pojechać każda osoba trenująca POLE DANCE w wieku od 8 roku życia wzwyż. Na obozie będziemy dzielić grupy na wiek i poziom. SNAKE POLE DANCE CAMP to obóz taneczno – sportowy dla każdego, kto chce otrzymać dodatkową dawkę ruchu, wiedzy i energii.
SPRAWDZONE MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy „GOŁOBORZE” to miejsce odwiedzone przez nas już kilka razy. Znajduje się w miejscowości Nowa Słupia i jest położone w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Posiada świetne sale treningowe, bogate zaplecze sportowe, boiska do gry w piłkę, basen kryty i smaczne jedzenie.
BEZPIECZEŃSTWO: Ośrodek wypoczynkowy „Gołoborze” jest miejscem zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym. Nasza doświadczona karda wychowawców będzie czuwać nad uczestnikami całą dobę. Każdy uczestnik jest objęty ubezpieczeniem NNW. Obóz zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty.
INNE ZAJĘCIA: Oprócz zajęć POLE DANCE zaplanowane są również treningi EXOTIC POLE DANCE, TRENINGI siłowe, rozciąganie, zajęcia taneczno- akrobatyczne, które pomogą w koordynacji ciała i lepszej prezencji. Uczestnicy będą mieli zapewniony również program zajęć dodatkowych. Do dyspozycji będzie również basen kryty, boiska do gry, plac zabaw itp. Codziennie rano powitamy dzień Power Jogą. Wśród dodatkowych atrakcji nie zabraknie ogniska, dyskoteki, wieczorów filmowych, a także zabaw i konkursów integrujących.
WYŻYWIENIE: Trzy pożywne posiłki dziennie plus podwieczorek zapewnią dostateczną dawkę energii każdemu uczestnikowi obozu potrzebną do zwiększonego wysiłku fizycznego podczas treningów.
NOWE ZNAJOMOŚCI: SNAKE POLE DANCE CAMP to nie tylko świetna okazja do nabycia nowych umiejętności. Na obozie będzie można poznać wiele ciekawych osób, spędzić świetnie z nimi czas, a przede wszystkim dzielić się z nimi swoją pasją.
KADRA OBOZU:
MARTA LANGHAMMER
ANNA PATACZ
KATARZYNA BOMBA
ARKADIUSZ SKUZA
Nasze instruktorki w środowisku pole dance znane są głównie z trenowania dzieci, młodzieży i dorosłych. Ich sylwetki przedstawimy wkrótce.
ZAPISY:
Zapisy i rezerwacje miejsc:
• mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• telefonicznie: 792-001-003 / 501-216-003 (organizator)
• na miejscu w biurze CNT SNAKE DANCE, Al. NMP 21, w podwórku, II piętro
ZAPŁAĆ PIERWSZĄ RATĘ DO 31 MARCA 2020 - A OTRZYMASZ 100 ZŁ RABATU !
Koszt całkowity – 1590 zł
ZNIŻKI:
• 100 zł – dostępna dla każdego przy pełnej płatności do 31 marca 2020 r., (w tym przypadku koszt obozu 1490 zł)
• 100 zł – zniżka dla rodzeństwa (od sumy kwoty dwóch osób)
Zniżki nie łączą się ze sobą.
Terminy płatności:
Zaliczka do 10 kwietnia – 500 zł
2 RATA do 10 maja – 500 zł
3 RATA do 10 czerwca – 590 zł.
Płatności można dokonać gotówką w biurze CNT SNAKE DANCE, Al. NMP 21, w podwórku, II piętro Częstochowa lub na konto Szkoły: 41 1140 2004 0000 3502 6642 9571 Tytuł przelewu: obóz Snake Pole Dance Camp, imię i nazwisko.
Karta zgłoszeniowa oraz regulamin wysyłane są drogą mailową lub w biurze CNT SNAKE DANCE. Przypominamy, że gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest nie tylko dokonanie opłaty, ale również dostarczenie podpisanej drogą pocztową (POLECONYM PRIORYTETEM) lub kurierem Karty Zgłoszeniowej na adres: CNT SNAKE DANCE Al.NMP 21/7 42-202 Częstochowa.
Zachęcamy do udziału :)
 
polecamp2019SMALLER