Karnawałowe warsztaty SAMBY już 2 lutego !

Serdecznie zapraszamy na pierwsze takie wydarzenie w naszej Szkole !

Samba Brazylijska - Karnawał w Snake! Warsztaty z Klaudią Szymańczyk

Samba Brazylijska kojarzona jest z największym karnawałem świata, ze wspaniałymi tancerkami, olśniewającymi kostiumami i typową, niesamowicie pozytywną i porywającą muzyką. Ale to nie wszystko! Samba to radość, energia, wytrwałość i improwizacja!

2 lutego 2019 - 12:00-15:00

* 12:00-13:30 Krok podstawowy, postawa Sambisty / Sambistki + tricks & combos

* 13:30-15:00 Technika i Choreografia

Warsztaty Samby Brazylijskiej to zajęcia solowe oparte na stylu Samba No Pé. Podczas nich poznasz krok podstawowy, specyficzną technikę ruchu ciała Sambistki i Sambisty a także wypracujesz izolacje ciała, koordynację ruchową, wysmuklisz swoje ciało, poprawisz kondycję, nauczysz się płynności i miękkości ruchu. Samba to fantastyczny sposób, aby nabrać odwagi i pewności siebie.

Podczas zajęć będziesz mieć okazję pracować nad techniką, footworkiem, bodymovementem, idealną posturą sambisty i sambistki. Nauczysz się nie tylko sambować, ale i paradować z gracją Passisty.

Warsztaty polecane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, prowadzone będą na poziomie podstawowym

Warsztaty poprowadzi wulkan energii, ceniona w Polsce i za granicą tancerka i instruktorka samby brazylijskiej Klaudia Szymańczyk. Jest założycielką pierwszej łódzkiej grupy sambowej Samba Extrema i propagatorką kultury brazylijskiej w Łodzi. W ostatnich latach dołączyła do elitarnego grona instruktorskiego Summer Salsa Trip 2015 (Hiszpania), 2016 (Chorwacja) gdzie u boku m.in. SuperMario, Moe Flex'a, Gabryela i Begoni, FClan'a i Daniela Pancerza uczyła międzynarodowe towarzystwo tancerzy. Wraz ze swoimi tancerzami otwierała jeden z odcinków Tańca z Gwiazdami prezentując niesamowitą choreografii Samby Brazylijskiej. Wystąpiła w teledysku "Nie przestawaj!" Wojtka Ezzata oraz była gościem specjalnym w programie “Następny Proszę!”. Ponadto, jako pierwsza Polka została wybrana na Local Coordinator Samba No Pe podczas International Samba Day 2016, 2017, w 2018 zainspirowała kolejne Polki do wzięcia udziału w ISD2018.

Klaudia swoje treningi opiera na ciężkiej pracy, doświadczeniu i umiejętnościach uzyskanych dzięki ciągłym, intensywnym szkoleniom. Jej motto brzmi “Kto się nie rozwija ten się cofa” - dlatego nie ustaje w pogłębianiu wiedzy na temat Brazylii i Samby Brazylijskiej.

Na zajęciach zaraża pozytywną polsko-brazylijską energią i uśmiechem, stara się przekazać jak najwięcej wiedzy na temat techniki, kładzie nacisk na precyzję ruchów i improwizację.
Gwarantujemy dużo nauki i ogrom śmiechu!

Na zajęcia polecamy zabrać duuuużo wody i uśmiech :D
Strój: wygodny, niekrępujący ruchów.
OBUWIE DOWOLNE! sportowe lub skarpetki/boso, jeśli wysokie obcasy to koniecznie dobrze trzymające kostkę - będziecie sporo skakać ;)

Takich warsztatów w Częstochowie jeszcze nie było!
Zapisz się już dziś - ilość miejsc ograniczona.

Zapisy i rezerwacje miejsc odbywają się do 26 stycznia i kierujemy je :

1. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. telefonicznie: 792-001-003
3. na miejscu w biurze CNT SNAKE DANCE, Al.NMP 21, w podwórku , II piętro, wejście jak do solarium LENA.

Koszt :
* jeden warsztat - 49 zł
* dwa warsztaty - 80 zł

W celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty za jeden lub dwa warsztaty w biurze Szkoły lub na konto:
CNT SNAKE DANCE
AL.NMP 21/7
42-202 CZĘSTOCHOWA

41 1140 2004 0000 3502 6642 9571 mBANK

z dopiskiem : Samba, imię i nazwisko.

snake warsztaty samba ostatniiii

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !